lut 19 2023

Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6,7 i 8 OW Limba Poronin 2023

Kolejny raz Uczniowski Klub Sportowy ma zaszczyt organizowania na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, przy współpracy i wsparciu finansowym Szachowej Akademii Chess Active oraz budżetu Województwa Małopolskiego zawodów rangi Mistrzostw Polski Dzieci w kategoriach do 6,7 i 8 lat.
Podobnie jak w w roku 2012 nie zabraknie sportowych emocji towarzyszących młodym, ambitnym sportowcom i ich wiernym kibicom. Po ciężkich, kilkudniowych zmaganiach na 64 polach wyłonimy najbardziej uzdolnione dzieci w kraju. Dla jednych to będzie początek pięknej kariery szachowej oraz wspaniałej przygody z szachami. Dla innych to będą pierwsze kroki w tak ważnych zawodach szachowych. Wszystkich uczestników z pewnością będzie łączyła ogromna pasja do królewskiej gry a zwycięzcami bez względu na ilość punktów będą wszyscy.
Jak co roku w przyjaznym szachom OW Limba czeka na mieszkańców ośrodka wiele atrakcji poza szachowych : boiska, basen, sale rekreacyjne, konkursy artystyczne, sportowe. Symultany i turnieje, spotkania z wybitnymi szachistami i trenerami. Szczególne niespodzianki od OW Limba czekają na mieszkańców ośrodka. Każdy zawodnik uhonorowany zostanie pucharem a najlepszych 12 w każdej kategorii pięknymi nagrodami.

Komunikat zawodów
PZszach komunikat Poronin 2023.docx wersja15 II 2023PZszach komunikat Poronin 2023.docx wersja15 II 2023

Regulamin zawodów

Regulamin wewnętrzny zawodów.odt Poronin 2023